O inwestycji

Apartamenty na warszawskim Marymoncie

Nieruchomość Sonata2, to doskonała lokalizacja i wysokiej klasy wykończenie. To po prostu bardzo dobry wybór.

Przy ul. Smoleńskiego 25, obok oddanego w 2010 r. budynku wykonanego przez Spółkę Smith Development o nazwie SONATA powstała najnowsza, kameralna inwestycja dewelopera - SONATA2. Znajduje się w niej siedem apartamentów o powierzchni od 82 m2 do 156 m2, jeden lokal usługowy i garaż podziemny z miejscami przypisanymi do każdego lokalu.

Doskonała lokalizacja

Nieruchomość SONATA 2 usytuowana jest na Skarpie Marymonckiej, z pięknym widokiem na Marymont. W bliskiej  odległości znajduje się rezerwat przyrody - Las Bielański, popularny w Warszawie park wypoczynkowy - Kępa Potocka, uczelnie, szkoły i przedszkola. Dla osób poruszających się komunikacją miejską niewątpliwym atutem będzie bliskość
stacji metra Słodowiec (300 m), przystanki tramwajowe i autobusowe oddalone zaledwie o 200 m, a dla osób preferujących jazdę samochodem - dobry dojazd do Trasy Łazienkowskiej i Toruńskiej, a także Puszczy Kampinoskiej (20 km).

Jakość dla wymagających

Budynek wielorodzinny przy Smoleńskiego 25 wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Posiada trzyszybowe, drewniane okna i całodobowy monitoring. Każdy apartament wyposażony jest w dźwiękoszczelne, antywłamaniowe i ognioodporne drzwi, a także kolorowy wideofon z możliwością np. wezwania windy. Standard mieszkań podnosi również wysokość pomieszczeń sięgająca 3,15 m.